Plakat ruchowy dla "Terminatora: Genisys" ukazał się 2 grudnia i jest ponad fajny! Oficjalna przyczepa zostanie wydana 4 grudnia, ale do tego czasu będziemy oglądać ten przerażający plakat z krótkim filmem.

Jeśli eliksir ruchowy dla Terminatora: Genisys jest każdy wskaźnik fajne efekty, które będą w restarcie ikonicznego filmu z Arnoldem Schwarzeneggerem, 67 lat, to jesteśmy w grze! Kliknij, aby obejrzeć!

Plakat jest zdecydowanie dokuczliwy, ale wpompowuje nas, żeby zobaczyć przyczepę dla Terminatora: Genisys, pierwszy film zaplanowanej trylogii dla zrestartowanej franczyzy. Na plakacie ruchowym klasyczna czaszka cyborga T-800 powoli rozpada się na kupę piasku. Straszne!

Chociaż jest to trochę niejasne, wrócimy, by zobaczyć Arnolda w całej jego chwale w Terminatorze: Przyczepa Genisys, która spada w t-minus dwa dni! Franczyza 'Terminator' została całkowicie odmieniona przez nową obsadę, łącznie z Grą o Tron Emilii Clarke i kilkoma kluczowymi różnicami w trwającej fabule.

Fani przygotowują się do trailera "Terminator Genisys

W najnowszej odsłonie, która ukaże się 1 lipca 2015 roku, wystąpią również gwiazdy Divergent's Jai Courtney, Jason Clarke i Dayo Okeniyi.

Nowy film ma miejsce w 2029 roku, kiedy John Connor (Jason Clarke) po raz kolejny wysyła Kyle'a Reese'a (Jai Courtney) z powrotem do 1984 roku, aby uratować matkę Connora. Podczas gdy ta fabuła oczywiście brzmi znajomo, zrestartowana wersja zawiera bardziej zatwardziałą Sarę Connor, która po wychowaniu przez Arnolda Schwarzeneggera w T-8000, według Entertainment Weekly, nabrała bardziej złej osobowości.

Nie tylko jesteśmy tacy ekstatyczni na temat tego nowego plakatu filmowego, ale jesteśmy bardzo podekscytowani, że Arnold będzie w tej ożywionej wersji Terminatora.

HollywoodLifers, co sądzisz o tym plakacie ruchu? Czy ekscytuje cię ten film, który ma się ukazać 1 lipca 2015 roku latem przyszłego roku?

- Jordyn Shaffer

Więcej wiadomości o Terminatorze:

    Matt Smith: 'Doctor Who' Gwiazda dołącza do Reboot 'Terminator'. "Terminator. Genisys": First Look At Star Emilia Clarke In New Cast Pic Rodzice Miley'a Cyrusa są zachwyceni, że spotyka się z Patrickiem Schwarzeneggerem.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz