Po wyjściu Heidi Klum z "AGT" w 2018 roku, Terry Crews ujawnił swoje podniecenie teraz, gdy modelka ponownie jest jego współpracownikiem! Teraz ocenia Sezon 2 serii spin-off, "The Champions".

Heidi Klum, 46 lat, jest z powrotem na miejscu sędziego America's Got Talent: The Champions - i Terry Crews, 51, gospodarz serii, nie mogli być bardziej zachwyceni. Dziesięć dni po drugim sezonie serii spin-off AGT, który miał swoją premierę 6 stycznia, HollywoodLife dogonił Terry'ego, aby zapytać, co czuje do nowego koncertu Heidi, po tym jak w latach 2011-2018 pełniła funkcję sędziego w oryginalnym konkursie talentów. "Ona jest niesamowita! Heidi jest najlepsza, AGT jest wspaniała," Terry tryskał na Steven Tyler's GRAMMY Awards Viewing Party 26 stycznia.

Jest szczególnie podekscytowany tym, że Heidi jest na pokładzie w drugim sezonie The Champions, w którym wyróżniający się zawodnicy z poprzednich sezonów w ramach franczyzy Got Talent walczą o prestiżowy tytuł "Mistrza Świata". "Mistrzowie, wiesz, to co robimy w tej chwili jest najlepsze z najlepszych", kontynuował Terry. "Idzie bardzo, bardzo dobrze. Jestem super, super szczęśliwy. Uwielbiam to, co się dzieje i czekam na letnią wersję."

Heidi podziela poziom podniecenia Terry'ego. "Kocham tych wszystkich ludzi", Heidi powiedziała HollywoodLife, kiedy rozmawialiśmy z nią w Pasadena Civic Auditorium, gdzie sfilmowano AGT: The Champions. Dodała: "Uwielbiam być z powrotem. To sprawa rodzinna i jestem zaszczycona, że wróciłam do AGT."

Heidi rozmawiała z nami zanim wybuchła kontrowersja między Gabrielle Union a AGT. Ani Gabrielle, ani Julianne Hough nie przedłużyły umów, a w raporcie z listopada 2019 r. twierdzono, że Gabrielle wcześniej poruszała kwestie nieczułości rasowej, której rzekomo była świadkiem na planie zdjęciowym - Heidi broniła jednak później programu przed raportem. "Miałam tylko niesamowite doświadczenie. Nie mogę mówić za [Gabrielle]. Nie doświadczyłam tego samego" - powiedziała Heidi w Telewizyjnym Stowarzyszeniu Krytyków w styczniu 2020 r., per USA Today. Dodała: "Dla mnie, każdy traktuje cię z najwyższym szacunkiem. Nigdy nie widziałam niczego, co byłoby dziwne lub bolesne."

Heidi była wspierana przez Terry'ego, który w zasadzie powiedział to samo w odcinku 23 stycznia 3 Hour of Today. Zaprzeczył doświadczaniu "rasistowskich komentarzy" na planie, i chociaż Gabrielle nie wykrzykiwała konkretnych nazwisk, zacieniła pewnego kogoś na Twitterze za wrzucenie jej "pod autobus".

Odkładając na bok dramat AGT, Terry nie może się doczekać premiery swojego drugiego przedstawienia, Brooklyn Nine-Nine, które ukaże się 6 lutego. W Walentynki wręczy też swoją nową książkę dla dzieci "Come Find Me", wraz z zespołem, przedszkolakom i pierwszoklasistom.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz