Teyana Taylor uważa, że to niedorzeczne, że podczas występu w "SNL" z Kanye Westem otrzymała tak wiele zszokowanych reakcji od widzów po założeniu przezroczystej koszuli.

Teyana Taylor, 27 lat, przykuła uwagę za popisywanie się gołymi piersiami pod przezroczystą koszulką podczas jej występu na Saturday Night Live z Kanye Westem we wrześniu 29 września, a ona uważa, że to absolutnie niedorzeczne. Duet wystąpił w popularnym programie komediowym "We Got Love", a po tym, jak widzowie zobaczyli go na samej górze, wzięli się do mediów społecznościowych, by trochę zaszaleć. "Teyana nie rozumie, dlaczego ludzie szaleją na punkcie tego, co nosiła na swoim występie w SNL", źródło bliskie Teyanie EXCLUSIVELY powiedziało HollywoodLife. "Teyana jest dumna ze swojego ciała, ciężko pracuje, by wyglądało tak, jak wygląda, i uwielbia się nim chwalić."

Teyana jest przyzwyczajona do bycia w centrum uwagi publicznej i wydaje się, że ma dużo pewności siebie, więc nie jest zaskoczeniem, że czułaby się tak, jak robi to w przypadku luzów. "Teyana jest na okładce Playboya, uwielbia robić ryzykowne sesje zdjęciowe i machać ciałem, tylko jedno spojrzenie na jej paszę Instagram powie ci to," kontynuuje źródło. "To nie jest tak, że była na Kids' Choice Awards czy coś. Saturday Night Live to pokaz dla dorosłych, więc nie widzi, w czym tkwi największy problem. Jeśli chodzi o Teyanę, to USA jest zbyt purytańskie, jeśli chodzi o nagość, a ona uważa, że to po prostu niedorzeczne".

Na szczęście dla Teyany, jej pojawienie się na SNL nie było tym, o czym ludzie mówili najbardziej. Kanye zrobił kilka swoich własnych głównych nagłówków, kiedy przebrał się za wielką butelkę wody gazowanej na swój pierwszy występ w nocy. Otrzymał też kilka silnych reakcji, gdy zakończył wieczór wysoko ocenianym przemówieniem politycznym, wspierając jednocześnie prezydenta Donalda Trumpa, nosząc kapelusz "Make America Great Again".

Dotarliśmy do przedstawiciela Teyany po komentarz, ale nie otrzymaliśmy jeszcze odpowiedzi.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz