Gwiazda "This Is Us" to Chris Sullivan będzie pierwszym tatą, tak jak jego postać Toby w NBC Weeper jest. Jego żona Rachel jest w ciąży i mamy jego raczej niegrzeczne ujawnienie płci.

Gratulacje dla To jest nasza gwiazda Chris Sullivan i jego żona Rachel. Para spodziewa się pierwszego dziecka, a 39-letni aktor, który gra Toby'ego Damona w dramacie NBC, użył bardzo ostrego sposobu, aby dać wskazówki na temat płci dziecka. "URODZIMY NASZE PIERWSZE DZIECKO! I właśnie dowiedzieliśmy się o płci. Wrzucił do Instagramu 24 stycznia, wraz ze zdjęciem z sonogramu, aby zacząć wszystko od nowa. Gdy fani zaczęli machać, stało się oczywiste, czy to chłopiec czy dziewczynka.

Najpierw było to zdjęcie obranego banana, potem pochylona wieża w Pizie. Po niej nastąpił wysoki, opalony budynek w kształcie penisa, wysoka, cienka, falliczna skała w kształcie, kilka zdjęć chmur i kaktusów, które tworzyły kształt penisa i wreszcie schemat męskiego układu rozrodczego. Ok, rozumiemy to. To jest chłopiec!

Jego żona Rachel była trochę prostsza w swoim wpisie Instagram o wiadomościach dla dzieci. Podzieliła się tym samym zdjęciem sonograficznym i żartowała z poczucia humoru męża w podpisie. "To prawda!!!! Słyszeliście to z @sullivangramów, które mamy BOY!!! Taki podekscytowany!!! Żłobek jest w pracy, są prowadzone warsztaty z nazwiskami, doulas są przesłuchiwane, drzemki są moje go-to self care bc jestem tylko tak ????, tak wiele do zrobienia, a jednak tak wiele nie zrobić, tylko cieszyć się chwilą... życie jest dobre! #gratitude #pregnancy #naptime #love," napisała.

Niektóre z gwiazd Chrisa dopiero teraz dowiadują się o wielkich nowinach, a kilka z nich - jak również inne gwiazdy i fani - trafiają do sekcji komentarzy, aby przesłać swoje pozdrowienia. Susan Kelechi Watson, która gra Beth Pearson, emojis lewego błękitnego serca i Eris Baker, która występuje jako Tess Pearson, skomentowała "Gratulacje!!!! To jest tak ekscytujące!" Parker Bates, który gra młodego Kevina Pearsona, napisał, "Ahhhhhh tak podekscytowany!!! a Niles Fitch, który gra młodego Randalla Pearsona, dodał "GRATY!"...

Aktorka Jennifer Garner odeszła "?????????????????????♥️♥️♥️" emoji's do Chrisa, podczas gdy długoletnia Elan Gale, producentka kawalerów i kawalerów, napisała: "Yayyyyyy". Opiekunowie galaktycznej gwiazdy Sean Gunn żartował z ujawnienia płci Chrisa, pozostawiając komentarz: "Jestem całkiem pewny, że masz chłopaka z 8 penisami?"

Komentarze (0)

Zostaw komentarz