To jest tak niepokojące. Toby Willis z TLC "The Willis Family" został aresztowany za rzekomy gwałt na młodej dziewczynie. Został aresztowany 10 września i jest przetrzymywany bez kaucji. Przeczytaj dalej za szokujące szczegóły.

46-letni gwiazda Reality TV, Toby Willis, został aresztowany za rzekomy gwałt na dziecku. Toby, którego rodzina jest głównym bohaterem programu TLC reality show Rodzina Willisów, został aresztowany i oskarżony o jeden zarzut gwałtu na dziecku 10 września. To takie niepokojące.

Śledczy rzekomo złapali Toby'ego w Kentucky, z dala od domu jego rodziny w Nashville, po jego próbie ucieczki z policji, donosi TMZ. Żonaty gwiazdor telewizji, ojciec 12-latka, jest przetrzymywany bez kaucji w więzieniu okręgowym Muhlenberg w Kentucky jako zbieg. Ma zostać przeniesiony do więzienia w Cheatham County w Nashville, gdzie również będzie przetrzymywany bez kaucji. Biuro Śledcze w Tennessee rozpoczęło śledztwo w sprawie Toby'ego pod koniec sierpnia, podczas którego twierdzą, że 12 lat temu odkrył, że miał on seksualne spotkanie z nieletnią dziewczyną.

Zobacz zdjęcia Josha Duggara - gwiazdy TLC oskarżonej o molestowanie dzieci

Rodzina Willisów poszła za Toby'm, jego żoną Brendą Willis i ich rodzinnym zespołem country, The Willis Clan, który dotarł do ćwierćfinału America's Got Talent w 2014 roku. Koncert był emitowany przez dwa sezony na TLC, a rodzina została poinformowana w maju, że według TMZ nie wróci ani na trzeci.

Sieć rzekomo przeprowadziła kilka dokładnych badań Toby'ego i reszty jego rodziny, ale nic nie znalazła. Reprezentacja sieci powiedział, że nie wyemitowali odcinek reality show od kwietnia i są, "zszokowani, aby usłyszeć wiadomości" o zarzutach przeciwko Toby'emu. Od 11 września, sieć usunęła wszystkie linki do programu z oficjalnej strony TLC.

Jednakże, Toby nie jest pierwszą gwiazdą pokazu TLC, która została oskarżona o wykorzystywanie seksualne. 19 Kids and Counting's Josh Duggar był przesłuchiwany za molestowanie pięciu nieletnich dziewczyn, włącznie z własnymi siostrami. Ten program został również odwołany w związku z zarzutami wobec Josha.

HollywoodLifers, możesz uwierzyć, że Toby został aresztowany? Daj nam znać poniżej.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz