Jennifer Aniston i Rihanna mają nieskazitelne ciała, a ich trener otwiera się i ujawnia wszystkie ich sekrety.

Jennifer Aniston, 50 lat, i Rihanna, 31 lat, są znane z posiadania najbardziej niesamowitych ciał. Z ich długich, chudych nóg, rock hard abs, i stonowany do perfekcji ręce, nic dziwnego, że każdy chciałby wiedzieć, jak wyglądają tak dobrze, nie ważne czy to bieganie do sklepu spożywczego lub chodzenie czerwony dywan na premierę. Ale teraz, wiemy! Wejdź do gwiazdy fitness guru Sebasteina Lagree, twórcy Lagree Fitness. Sebastian jest znany z trudnych, ale krótkich, 25-minutowych zajęć treningowych, które są bardzo intensywnym i mało intensywnym treningiem wytrzymałościowym, w którym może wziąć udział każdy, niezależnie od poziomu sprawności fizycznej. HollywoodLife miało szczęście usiąść (i doświadczyć ciężkiego treningu!) z Sebastianem 7 listopada w jego studio w LA, gdzie ujawnił wszystkie sekrety treningów Jen i Rihanny.

JEN I RIHANNA. HL: Jen Aniston wygląda niesamowicie w wieku 50 lat. Jak ona ma te długie chude ramiona? Jaki jest jej ulubiony trening?

Sebastein: Jen uwielbia te treningi, bo to nie jest trening, który cię pobudza. Jen, ci wszyscy ludzie uwielbiają treningi, bo to tylko daje ci te długie chude, długie chude mięśnie. Wiele gwiazd, które trenowałem, nie Jen, ale inne gwiazdy, miały problemy z biodrami lub kolanami, więc mogą rzeczywiście uzyskać ten sam efekt tylko przez położenie się na maszynach. Możesz położyć się na plecach, położyć się na boku, i można pracować wokół tych problemów i nadal uzyskać wspaniały trening. Dla Jen nie było tak, ale były też inne gwiazdy takie jak ta. Ale ruch, jak te ramiona, o których mówisz, ostatnie, które robimy otwieracz do klatki piersiowej, to po prostu fantastyczne ćwiczenie. Kształtujecie tylko ramiona i triceps. Podoba mi się ta metoda fitness. Lubię tę maszynę, bo czasami jesteś w trakcie rutyny i wtedy możesz zacząć tworzyć nowe ćwiczenia. Jest to świetna platforma do tworzenia nowych ruchów w ruchu i utrzymania treningu w tak ciekawym stanie.

HL: Ile razy w tygodniu, jakby ktoś chciał wyglądać jak ona, powinien ćwiczyć na tej maszynie?

Sebastein: Jen jest w zasadzie kimś, kto jest bardzo zdrowy i świadomy swojego ciała, ale jest też źródłem utrzymania, prawda? Więc wiele gwiazd, których tak naprawdę nie mają, powiedzmy, mnie jako osobistego trenera. Mogą mieć dwóch lub trzech osobistych trenerów. Mają też instruktorów jogi. Będą mieli instruktorów Piłatesa, prawda? Więc mają kilka osób w strefie fitness, a potem kucharza. Najważniejszym sposobem, by tak wyglądać, jest nie przytycieć, prawda? I tak musisz być naprawdę dobry w tym, co jesz, bo trening sprawi, że spalisz kalorie, ale najlepszy sposób, aby wyglądać w ten sposób jest naprawdę poprzez przyjęcie bardzo zdrowe życie i naprawdę dobrze jeść.

HL: I jest też Rihanna i Beyonce w twoim spisie. Teraz jak o takich kobiet, które są naturalnie krzywsze i naprawdę muszą pracować na znalezienie tej chudej krzywej równowagi, co polecasz treningu mądry dla kobiet jak to? Co z nimi zrobisz?

Sebastein: Cóż, w przypadku kobiet z krzywizną, przez większość czasu czuję, że chcą zachować tę krzywiznę. Jak już mówiłem, żeby być długim i szczupłym, to będzie trening, który tu robimy, ale trzeba też mieć odpowiednie nawyki żywieniowe. Więc jeśli nie masz odpowiednich nawyków żywieniowych, dostaniesz ton pod całą poduszką, ale musisz to zrobić. Więc myślę, że z niektórymi celebrytami, utrzymają to w ryzach, ponieważ tak naprawdę nie dokonują żadnych zmian w diecie. Więc możemy zaakcentować krzywiznę oczywiście, aby ukształtować mięsień pod nią. Będzie on kształtował powierzchnię, ale jeśli nie chcesz zachować krzywych, to musisz zacząć jeść inaczej. To jest klucz. O tym, ile będziesz miał poduszki, zadecyduje jedzenie.

HL: Ile dni w tygodniu Rihanna lub Beyonce trenuje?

Sebastein: Kiedykolwiek są w mieście, wiem dokładnie o Rihannie, ale kiedy tylko mamy celebrytę w mieście i oni chcą trenować, zazwyczaj robią to codziennie, nawet jeśli nie jest to to co polecam. Lubię polecać ludziom, aby mieli dzień pomiędzy sesjami, ponieważ cała dobroć treningu dzieje się pomiędzy sesjami.

HL: Rihanna, na przykład, kiedy przygotowuje się do wielkiego show czy coś w tym stylu, to kiedy robi to siedem dni w tygodniu?

Sebastein: Może nie Rihanna, ale inni ludzie, yeah. Czasami mamy ludzi dwa tygodnie z rzędu, bo mają nagą scenę.

HL: Kiedy Jen ma nagą scenę, którą widzieliśmy, jest tu dwa tygodnie z rzędu?

Sebastein: Nie widziałem jej od jakiegoś czasu, ale tak, były takie momenty, tak.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz