Po tym, jak Eminem rzucił trochę cienia na Trippie Redd na swoim nowym albumie niespodziance, raper 'Topanga' najwyraźniej powiedział dużo starszemu Eminemowi, żeby zachowywał się w jego wieku.

Poruszaj się po Machine Gun Kelly, Macklemore, Ariana Grande i wszystkich innych, których Eminem wymienił na swoim nowym albumie, Music To Be Murdered By. Wygląda na to, że następna wielka waśń 47-letniego rapera jest z Trippie Red, 20 lat. Po tym jak Em zawołała Trippie'ego na utworze "Marsh" ("In my head / [a voice] say it's still a dream / then he said kill emcees / Trippie Redd, with pigls and lean / sipping meds in the limousine"), Trippie pojawił się, by odpowiedzieć na to wezwanie. "N--s be 50 beefing with a 15yr old [peace emoji] [sleep emoji]," zamieścił w swoim Instagram Story 21 stycznia, po tym jak Music To Be Murdered By dropped, zgodnie z XXL. Podczas gdy Redd nie nazywa się Em ani "Marsh", widzowie są przekonani, że ta tajemnicza uwaga jest skierowana w stronę Eminema.

Teraz fani będą musieli poczekać i zobaczyć, czy Em zareaguje na tę reakcję. Chociaż, Slim Shady może być zbyt zajęty swoim ciągłym wrogiem, Nickiem Cannonem, aby poradzić sobie z Trippie'm. Dni przed premierą Music To Be Murdered By, Nick, 39 lat, wydał mixtape'a The Miseducation Of The Negro You Love To Hate, który zawierał utwór Eminem-diss, "Used To Look Up To You". Miesiąc wcześniej, Nick wysadził w powietrze wiek Em - "Zabierz swojego walkera, wynoś się z wózka inwalidzkiego, Eminem" - podczas swojego programu radiowego Power 106. Co dziwne, nikt nie znalazł dysertacji Nicka Cannona na temat "Music To Be Murdered by".

Właściwie, Murdered By jest stosunkowo lekki na dysertację, zwłaszcza w porównaniu z wyraźnymi obelgami wobec jego wcześniejszego dzieła. Nie oznacza to, że nowa płyta jest całkowicie pozbawiona cienia, w przeliczeniu na NME. Na nowych płytach, pogrzebał swoją wołowinę z Machine Gun Kelly na "Unaccommodating" ("Ale kiedy pytają mnie, czy wojna skończyła się z MGK? Oczywiście, że tak, oczyściłem go z jego śmiertelnych grzechów, jestem Bogiem, a Pan wybacza nawet czcicielom diabła"), strzelił do Macklemore'a na "Leaving Heaven" ("Okay, więc podczas gdy Macklemore utrzymywał swój pokój ładnie i schludnie, dwa razy w tygodniu bił mnie po dupie") i nazwał Joe Budden'a "backstabber" na "Lock It Up" ("Tryna save at Kroger/So why would I give a f-ck about backstabbin' Trader Joe for?").

To całe zderzenie Eminem/Trippie bardzo przypomina to, co za czasów Ice-T i Soulja Boy'a zaszło między nimi. W 2008 roku, na mixtapie DJ Cisco, Ice-T krzyknął "F-ck Soulja Boy! Zjedz d-ck! Ten n-- jednoręcznie zabity hip-hop." Soulja, wtedy 17-letnia sensacja "Crank That", zburzyła 49-letnią Ice-T w wirusowych filmach YouTube. "To n- jest stare jak f-ck... Urodziłeś się przed stworzeniem Internetu. Jak w ogóle mnie znalazłeś?" Ice-T, w 2014 roku, powiedział, że żałuje, że zaczynał od Soulja Boya, bo "bo zmienił mnie w osobę, która wydawała się, że chcę wołowiny. To naprawdę nie jest w moim stylu, wiesz?

Komentarze (0)

Zostaw komentarz