Tyler Gwozdz, który pojawił się na krótko w sezonie 15 "The Bachelorette", nie żyje. Według wstrząsającego raportu 29-latek został popędzony do szpitala z powodu podejrzenia przedawkowania. Oto, co wiemy.

Tyler Gwozdz był zawodnikiem sezonu Hannah Brown w Bachelorette, który został sfilmowany wiosną 2019 roku i emitowany przez całe lato. Teraz, zaledwie kilka miesięcy później, 28-latek nie żyje, jak podaje TMZ. Strona twierdzi, że Tyler został spieszony do szpitala po podejrzeniu przedawkowania leku 13 stycznia. Wstępne raporty mówiły, że był w krytycznym, ale stabilnym stanie, ale Biuro Egzaminatorów Palm Beach County Medical's potwierdziło z HollywoodLife, że jego ciało jest z nimi. Według policji Boca Raton, w poniedziałek 13 stycznia oficerowie i sanitariusze pędzili do domu, w odpowiedzi na wezwanie 911 o przedawkowanie narkotyków. Podobno pozostał w szpitalu przez tydzień, ale od wtorku 21 stycznia TMZ poinformowało, że "nie jest już aktualnym pacjentem w ich organizmie". Teraz wiemy, dlaczego. Ponieważ naród Bachelorette opłakuje śmierć tego młodego człowieka, oto co musicie wiedzieć.

1. Jak mu poszło na "Bachelorette"? Tyler zrobił przyzwoite pierwsze wrażenie na Hannah, bo to on był osobą, z którą wybrała się na jej pierwszą randkę jeden na jednego. Sprawy potoczyły się między nimi dobrze, a Hannah dała Tyler'owi różę na koniec randki. Jednak ich historia miłosna została skrócona - podczas trzeciego odcinka programu Hannah dowiedziała się, że Tyler "musiał wyjść" z programu. Nie było dalszego wyjaśnienia, dlaczego Tyler odszedł. Nigdy nie ujawniono, czy decyzja ta została podjęta z własnej woli, czy też w drodze produkcji.

2. Jest wykształcony z aspiracjami zawodowymi. Tyler ukończył studia licencjackie w Trinity College w Hartford, gdzie uzyskał tytuł licencjata w dziedzinie ekonomii. W swojej Bachelorette bio powiedział, że jego celem życiowym jest zdobycie tytułu doktora i w końcu zostanie psychologiem klinicznym. Od lipca 2019 roku pracuje jako dyrektor sprzedaży w Deep Bay Spirits w Nashville, Tennessee.

3. 3. Wcześniej pracował dla innych firm alkoholowych. Tyler pracował w marketingu i sprzedaży dla firmy SpikedSeltzer i był w rzeczywistości pierwszym sprzedawcą, który pracował dla tej marki w momencie jej wprowadzenia na rynek w 2014 roku. Pomógł wprowadzić napój na rynek w Nashville i kontynuował pracę w firmie po jej zakupie przez Anheuser-Busch w 2016 roku. Pod kierownictwem Anheuser-Busch Tyler pomógł wprowadzić SpikedSeltzer na rynek w kilku stanach w całym kraju.

4. Jest bardzo aktywny i w dobrej formie. Tyler był sportowcem z college'u i grał w varsity lacrosse w Trinity College. Wymienił też Soul Cycle jako jedno ze swoich zainteresowań i powiedział, że "przestrzega surowej diety Keto".

5. Prowadzi poboczny biznes. Kiedy nie studiował ani nie pracował, Tyler pracował w Dream Therapy Analysis, zgodnie z jego ABC bio.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz