Tyrese jest w Dubaju, gdzie nie tylko świętował swoje 35. urodziny, ale także filmował sceny do nadchodzącego filmu. Jadąc autostradą zauważył, że kultowy samochód w "Fast & Furious" złożył hołd Paulowi, a jego przesłanie jest niezwykle emocjonalne!

Pamięć Paula Walkera będzie żyła dalej, na całym świecie. Współgwiazda aktora, Tyrese Gibson, zamieszcza tony zdjęć z jego podróży po Dubaju, gdzie filmuje Fast & Furious 7. Instagram aktora zamieszczony na 2 stycznia był jego najbardziej emocjonalnym tweetem, kiedy przypomniał sobie o swoim dobrym przyjacielu.

Tyrese Gibson pamięta Paula Walkera z Angel Tears.

Tyrese zamieścił to zdjęcie Trzmiela, wraz z wiadomością:

"Na autostradzie w #Dubaju i ja przypadkowo jedziemy za trzmielem lol on miał logo transformatora na boku i to na zderzaku!!!! Łzy... Łzy... Anielskie Łzy... Paul, tęsknimy za tobą!!!! Dubaj kocham cię!!!! Ta chwila była niesamowita!!!"

Obchodząc swoje urodziny 30 grudnia, Tyrese mówił o kontynuacji produkcji filmu.

"Zaraz na szczycie roku, będziemy tu na Fast 7", powiedział o filmowaniu w Dubaju. "W tym momencie, chodzi o bycie zainspirowanym przez Paula. To znaczy, on zaczął franczyzę, dosłownie, jeden z moich najlepszych przyjaciół w historii, człowieku."

Paul Walker's Family Fighting Over Money

Mówiliśmy ci, że Rebecca McBrain, matka Meadow Walker, datowała Paula od 1998 do 1999. Podobno uważa, że powinna dostać część majątku Paula, według magazynu Star.

"Nie ma mowy, żeby rodzina Paula pozwoliła Rebecce wziąć w swoje ręce wszystkie pieniądze", powiedział źródło. "Rodzina Paula uważa, że to oni powinni być opiekunami finansowymi."

Jasmine Pilchard-Gosnell, dziewczyna Paula od siedmiu lat uważa, że ona też zasługuje na cięcia.

"Rodzice Paula chcą mieć kontrolę nad jego majątkiem", jak twierdzi źródło. "Myślą, że wiedzą najlepiej."

HollywoodLifers, czy jesteś szczęśliwy, że zdecydowali się na filmowanie Fast & Furious 7?

- Chloe Melas

Więcej Paul Walker News:

    Paul Walker: Family Fued Over $45 Million Fortune - Raport Paul Walker: Nowa Bitwa Brewing Over His Death Paul Walker: Vin Diesel Posts Sweet Final Pic z 'Fast & Furious 7'.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz