Po ujawnieniu, że ma śmiertelnego raka mózgu, gwiazda 'Rhoda' powiedziała w nowym wywiadzie, że 'boi się' o swoją rodzinę, ale jest gotowa umrzeć. To takie smutne.

Valerie Harper, 73 lata, 6 marca ogłosiła tragiczne ogłoszenie, że zdiagnozowano u niej śmiertelnego raka mózgu, a w dwóch nowych wywiadach ujawniła, jak bardzo jest przerażona. Ikoniczna aktorka telewizyjna pojawiła się 11 marca w The Today Show, aby opowiedzieć o swojej tragicznej chorobie, a gospodarzowi Savannah Guthrie powiedziała, że "nie chce iść", ale jest gotowa powiedzieć "bye bye" swojej rodzinie. W "The Doctors" przyznała, że chce "mniej bać się śmierci". To takie inspirujące.

Valerie Harper mówi o swojej chorobie w "The Today Show".

Valerie wyglądała olśniewająco, gdy pojawiła się na The Today Show, a na pewno nie wyglądała na kogoś, komu dano trzy miesiące życia. Otworzyła się na Savannah i przyznała, że jej śmiertelna choroba ją przeraża.

"Na razie jest nieuleczalna", powiedziała Valerie, która przyznała, że "jest gotowa powiedzieć "do widzenia" swojej rodzinie. Była taka smutna i szczera, gdy powiedziała: "Nie chcę iść" i "boję się". Boję się o moją rodzinę." Gwiazda Rhoda ujawniła nawet, że próbowała przemówić jej do rozsądku z rakiem!

"Powiedziałem posłuchajcie, mali chłopcy, możecie żyć, jeśli mnie nie zabijecie." Valerie powiedziała, że jej 34-letni mąż, Tony Cacciotti, "został uderzony jak tona cegieł" przez diagnozę, ale oni "są zobowiązani do wspólnego stawienia czoła temu wyzwaniu". Valerie została również przesłuchana w The Doctors w dniu 11 marca, gdzie lekarze zauważyli, że jej rak mózgu może być rakiem wtórnym związanym z rakiem płuc, na który cierpiała w 2009 roku.

Valerie otwiera się na temat swojego raka w "The Doctors".

Po wywiadzie w Today Show, Valerie usiadła z lekarzami Travisem Storkiem, Lisą Masterson i Andrew Ordonem, wraz z własnym zespołem lekarzy, aby zbadać jej diagnozę raka mózgu. "To, co mam, jest rzadkie. Jest też nieuleczalny, jak na razie. Patrzę w górę - "jak dotąd" - bo robią badania w trakcie naszej rozmowy", Valerie powiedziała lekarzom. "Bardziej niż cokolwiek, żyję w chwili."

"Naprawdę chcę, aby Amerykanie i my wszyscy mniej bali się śmierci", powiedziała inspirująca Valerie. "Wiedz, że to przejście, ale nie idź na pogrzeb przed dniem pogrzebu". Póki żyjesz, żyj." Valerie przyznała, że kilka razy załamała się z powodu swojej choroby.

"Mam chwile naprawdę szlochania, ale pozwalam sobie na to. Naprawdę płaczę, a potem idę, "OK, byłaś królową dramatu. Skończyłeś z tym? OK, teraz, zrób makaron. A ja robię." Valerie była zszokowana występami niespodzianek byłych gwiazd Eda Asnera i Clorisa Leachmana. Ed powiedział przez telefon: "Myślę, że jesteś najlepszy."

"Jestem całkowicie zdruzgotany tą wiadomością. Valerie dała światu taką radość, śmiech i miłość. Dołączam do jej fanów i przesyłam wiele miłości i pozytywnych myśli do niej i jej rodziny w tym trudnym czasie", powiedziała była współ-gwiazda Valerie, Mary Tyler Moore.

Valerie przyznała wtedy, że jej kochający mąż Tony wiedział o jej diagnozie, zanim to zrobiła. "Nie dostałam [tej diagnozy], bo mój mąż ją ukrył", podzieliła się Valerie. "Biedne dziecko. Był taki odludny. Lekarze powiedzieli, że nic nie możemy dla niej zrobić, a ona ma może trzy do sześciu miesięcy."

Lekarze przyznali, że rak Valerie jest niezwykle rzadki. "Opiekowałem się ponad 10.000 pacjentów z rakiem płuc w mojej karierze i nigdy nie widziałem tej dokładnej prezentacji", powiedział dr Ronald Natale. "Bariera krew-mózg jest częścią problemu z guzami mózgu", wyjaśnił dr Rudnick. "Ta bariera krew-mózg, z ewolucyjnego punktu widzenia, została zaprojektowana, aby nas chronić. Była po to, by chronić was przed bakteriami i infekcjami, ale niestety, teraz okazuje się, że ta bariera chroni nas również przed chemioterapią."

Valerie skończyła swój wywiad mówiąc, że była przytłoczona ilością wsparcia, które otrzymała od swoich fanów i publiczności. "Jest tam dla mnie tyle miłości. To było wspaniałe. To było naprawdę cudowne doświadczenie dla mnie."

Valerie ujawnia, że ma nieuleczalnego raka mózgu.

W wywiadzie dla magazynu PEOPLE, gwiazda Mary Tyler Moore dzielnie ogłosiła, że zdiagnozowano u niej raka leptomalnego, rzadkiego rodzaju raka, w którym komórki nowotworowe wypełniają błonę płynną otaczającą mózg.

"Nie myślę o umieraniu". Myślę o byciu tutaj teraz", mówi Valerie. "Mam już za sobą termin przydatności do życia."

Valerie jest taka inspirująca. Pozostała tak optymistyczna i pozytywnie nastawiona do swojej diagnozy, a jej główną troską jest rodzina.

Co sądzisz o HollywoodLifers? Czy Valerie ma właściwe nastawienie?

- Eleanore Hutch

Komentarze (0)

Zostaw komentarz