Dwie randki w tyle nocy? Vanessa Hudgens musi być bardzo zainteresowana Kyle'em Kuzmą, ponieważ zaledwie 24 godziny po randce z graczem Lakersów, została uwieczniona na jednej z jego randek.

Vanessa Hudgens, 31 lat, nie może mieć dosyć Kyle'a Kuzmy, 24 lata. Zaledwie kilka dni po rozstaniu z wieloletnim chłopakiem, Austinem Butlerem, gwiazda High School Musical została zauważona na romantycznej randce z zawodnikiem Lakersów 21 stycznia. A teraz, zaledwie 24 godziny później, została uwieczniona na jednym z jego meczów koszykówki. Więc, czy ona już chce się dostać do innego ekskluzywnego związku? Nie mamy na to jeszcze odpowiedzi, ale wiemy, że Vanessa wyglądała na ubraną, by zrobić na niej wrażenie, gdy szła do Madison Square Garden 22 stycznia. Widziałeś jej buty na zdjęciu poniżej? Jesteśmy zakochani.

W każdym razie, jest to druga randka Vanessy (jakby) z Kylem w ciągu tylu dni, więc przynajmniej jest nim bardzo zainteresowana. A dlaczego miałaby nie być? On jest połową! Nie tylko jest totalnym hunkem, ale został wymieniony jako członek pierwszej drużyny NBA All-Rookie First Team po swoim pierwszym sezonie NBA (2017-2018). Poza tym, jest wykształcony w college'u - i jest maminsynkiem. Kyle zamieścił słodką wiadomość urodzinową poświęconą swojej matce 15 kwietnia. "Wszystkiego najlepszego dla mojej mamy! Mój fan i kibic numer 1 przez wszystko, co zawsze miała po mojej stronie", powiedział w podpisie na Instagram postu. "Doceniam, że pokazujesz mi, jak ciężka jest praca i poświęcenie z pierwszej ręki. Wszystkie te długie dni pracy sprawiają, że idę 10 razy ciężej dla ciebie i tej rodziny. Kocham cię! ❤️" To takie słodkie, prawda?

Ale i tak nie uważamy, że Vanessa powinna zbyt szybko przejść do innego romansu, ponieważ jej rozstanie z Austinem jest wciąż tak świeże. Wiadomość o zerwaniu Vanessy i Austina pojawiła się 14 stycznia, kończąc ich 9-letni romans. Przed Austinem Vanessa spotykała się z 32-letnim Zachem Efronem, muzykiem z liceum, w latach 2005-2010. Jeśli chodzi o Kyle'a, był wcześniej związany z modelką Instagram Katią Elise Henry i Kendall Jenner.

Co do tego, dokąd zmierzają Vanessa i Kyle, tylko czas pokaże. Ale my będziemy obserwować.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz