Wendy Williams jest zespołem Dua Lipa! Gospodarz energicznie bronił piosenkarki po tym, jak 26 stycznia została uderzona za rzucenie pieniędzy w żeńskim klubie ze striptizem po Grammys. Wendy powiedziała krytykom, że Dua wspiera inne kobiety!

Wendy Williams ma Dua Lipa z powrotem! Prowadząca talk show, 55 lat, broniła wokalistki "Don't Stop Now", 24 stycznia, po tym jak media społecznościowe zaatakowały ją za "seksulanie kobiet", ponieważ została złapana na video rzucanie pieniędzmi w kobiecym klubie ze striptizem. Wendy uderzyła w "cornballs", który skrytykował post Dua's post Grammy Awards w niedzielę wieczorem.

"Jeśli jesteś kobietą i idziesz do klubu ze striptizem i widzisz inne dziewczyny, mamy rzucać więcej pieniędzy niż mężczyźni, ponieważ wspieramy dziewczyny" - powiedziała Wendy w swoim środowym porannym talk show, zauważając, że zrobiła to samo. Następnie wyjaśniła, dlaczego kobiety uczęszczające do kobiecych klubów ze striptizem nie są w dzisiejszych czasach takim tabu.

"Po pierwsze, to nic wielkiego dla kobiet chodzić w tych dniach do kobiecych klubów ze striptizem... Im starsza i bardziej dojrzała jesteś w życiu, tym bardziej zdajesz sobie sprawę, że są dziewczyny, które robią to dla przetrwania w jakikolwiek sposób", powiedziała Wendy, wyjaśniając, "Te kluby ze striptizem, nie jest to coś, do czego dążysz, ale kiedy przychodzi między tobą a spaniem pod mostem, równie dobrze możesz użyć tego, co masz, aby dostać to, czego potrzebujesz, mówiąc tylko... Próbują zarobić na życie!"

Obudziłem się na #dualipaisoverparty i śmieję się, że jesteście naprawdę głupimi hipokrytami. Od kiedy kobiety nie mogą chodzić do klubów ze striptizem? Kobiety wspierające kobiety to wszystko, co tu widzę. Pic.twitter.com/vZE4tpXBeS - Lily? (@liketoberueI) 28 stycznia, 2020

Po 62. dorocznym rozdaniu nagród Grammy w Los Angeles, Dua udała się na after party Lizzo w Crazy Girl Strip Club, które wykupiła na noc. Późnym wieczorem na Twitterze zaczęły pojawiać się filmy, na których Dua rzucała pieniądze w klubie, z hashtagiem #dualipaisoverparty. Niektórzy fani uważali działania piosenkarki za "nieodpowiednie" i "uprzedmiotawiające kobiety". Tymczasem fani Dua argumentowali to samo, co Wendy.

Dua nie odniósł się jeszcze do tego sporu. Najprawdopodobniej jednak nie, ponieważ przygotowuje się do premiery swojego nowego singla, "Physical", który ukaże się 31 stycznia.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz