Wendy Williams nie znalazła nic złego w tym, że John Mayer nazwał Jessicę Simpson "seksualnym napalmem", pomimo przyznania się projektantki, że ten komentarz ją zawstydził.

John Mayer pojawił się na pierwszych stronach gazet w 2010 r., by w lubieżny sposób skomentować swoją byłą Jessicę Simpson, w której określił ją mianem "seksualnego napalmu". Wtedy John omówił ich "szalone" życie seksualne w wywiadzie z Playboyem i przyznał, że Jessica była dla niego jak "narkotyk", "jak crack kokaina". Teraz, w swoim nowym pamiętniku, Open Book, z 4 lutego, Jessica wspomina uczucie "zażenowania" i "szoku" komentarzem Johna "seksualny napalm" - coś, z czym Wendy Williams nie znalazła winy.

"Pamiętasz, kiedy John Mayer powiedział, że jest seksualnym napalmem?" gospodarz talk show, 55 lat, zapytał jej studyjną publiczność 23 stycznia. "Były tylko dwie kobiety na porannym spotkaniu 'Hot Topics' i obie jesteśmy podobne w wieku, i obie byłyśmy jak, 'Nie ma tam żadnej zniewagi, OK!'"

Wendy przeprowadziła następnie ankietę wśród publiczności, z którą większość się zgodziła. Jednak Jessica nie czuje tego samego. 39-letnia projektantka mody otworzyła się niedawno na "rozczarowujące" komentarze swojej byłej w wywiadzie dla magazynu People, promującym jej nową książkę. Wyjaśniła, że wywiad z Johnem był dla niej ostatnią kroplą.

"Był najbardziej lojalną osobą na świecie i kiedy przeczytałam, że nie był, to było to dla mnie", wspomina Jessica do magazynu, który opublikował również fragmenty książki. "Wymazałam jego numer. Ułatwił mi ucieczkę."

Matka trójki przyznała, "Byłam podekscytowana i zażenowana, że moja babcia rzeczywiście to przeczyta" w tym czasie. "Myślał, że tak chciałam się nazywać", powiedziała jednak, "Kobieta i to, jak są w łóżku, to nie jest coś, o czym się kiedykolwiek mówi". To było szokujące."

John, teraz 42 lata, w końcu przeprosił, co Jessica przyznała w wywiadzie.

"Wiem, że jest publicznie przepraszany i nie chcę mu tego odbierać. Myślę, że on już dużo o mnie wie, ale nie zna perspektywy, jaką mam jako kobieta", powiedziała, zauważając, "To była Jess po dwudziestce."

Nowy pamiętnik Jessici odkryje po raz pierwszy jej uzależnienie, a także ujawni szczegóły jej historii z seksualnym wykorzystywaniem. Open Book będzie dostępny od 4 lutego.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz