Wendy Williams dała do zrozumienia, że jest "jeszcze cool" z NeNe Leakes w swoim programie Jan 28. Jej potwierdzenie o przyjaźni przychodzi tydzień po tym, jak zaczęła plotkować, że NeNe rzuca 'RHOA'!

Nie ma tu żadnej złej krwi! Wendy Williams i NeNe Leakes wciąż są kumplami, według gospodarza. Wendy odsunęła się na chwilę od gorących tematów we wtorkowym porannym talk show i przyznała: "Wciąż się zastanawiasz, NeNe i ja wciąż jesteśmy spoko, ok."

Wendy rozmawiała o weteranach z Bravo, Vicki Gunvalson i Tamra Judge z The Real Housewives z Orange County, kiedy zatrzymała się, by poinformować o swojej przyjaźni z NeNe. Gospodarz zauważył: "I nie, nie rozmawiałem z nią o tym objawieniu, bo właśnie się o nim dowiedziałem dziś rano." Wendy dodała również, że poświęciła sobie czas dzień wcześniej z powodu tragicznej śmierci Kobe Bryanta.

NeNe nie potwierdził, że jest "cool" z Wendy. Dramat rozpoczął się 21 stycznia, kiedy gospodarz powiedział w telewizji na żywo, że NeNe ma "wielką tajemnicę" do przekazania. "Spojrzałem na mój telefon w między reklamami i NeNe napisał, "Rzucam [RHOA]," o 9:08 dziś rano," Wendy powiedziała gościowi, Jerry O'Connell w tym czasie. "Muszę coś powiedzieć, ale nie powiem zbyt wiele", przyznała, wyjaśniając, "Wiem coś o NeNe, że wszyscy będziecie płakać, być smutni, źle się z nią czuć - dźwiga na ramionach ciężar wielkiej rzeczy".

Wendy zwróciła się do NeNe i powiedziała: "Masz tę tajemnicę i ta tajemnica rozpłynie się w ich sercach", powiedziała wspominając: "Kiedy podzieliła się ze mną tą tajemnicą, płakałam z nią".

NeNe pojawił się, by następnego dnia zwrócić się do Wendy w kryptońskim poście na Instagram. "KTO POWIEDZIAŁ DAT!?!?! #SMH," napisała siebie samego patrząc w dół. Tego samego dnia, NeNe zdawał się zwracać do dramatu na tweeterze, który wydawał się kwestionować jej przyjaźń z Wendy.

"Prywatne rozmowy powinny być zostawione na osobności! Po co są dziewczyny, skoro nie można się z nimi skontaktować w takie dni", napisała NeNe na Twitterze 22 stycznia. Chociaż nie nazwała Wendy, fani uważali, że tweet był bezpośrednią odpowiedzią na gospodarza.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz