Jej rozwód z Kevinem Hunterem został sfinalizowany prawie rok po złożeniu dokumentów, a Wendy Williams jest oficjalnie samotną damą. Dowiedzieliśmy się wyłącznie, jak ona się czuje w związku z tym nowym rozdziałem w jej życiu!

Wendy Williams jest wolną kobietą i nie mogła być z tego powodu szczęśliwsza! Po rozwodzie ze swoim byłym mężem, Kevinem Hunterem, 47 lat, został ostatecznie sfinalizowany, Wendy, 55 lat, czuje się "zadowolona i spokojna", źródło bliskie gospodarzowi talk show mówi HollywoodLife EXCLUSIVELY. Podczas gdy źródło przyznało, że nikt tak naprawdę nie jest zachwycony koncepcją rozwodu, Wendy "ulżyło", że "może teraz iść do przodu w swoim życiu". Minął prawie rok odkąd Wendy złożyła pozew o rozwód w New Jersey od swojego 21-letniego męża, po tym jak dowiedziała się, że zdradzał ją i rzekomo miał dziecko z inną kobietą. Wydaje się, że sam rozwód przebiegł gładko, zgodnie ze zgłoszoną umową zawartą w dokumentach uzyskanych przez HollywoodLife 22 stycznia.

Byli małżonkowie mieli też do załatwienia sprawy biznesowe. Kevin nie był tylko mężem Wendy; był wieloletnim producentem wykonawczym w The Wendy Williams Show, a Wendy wypuściła go na krótko po złożeniu pozwu o rozwód w kwietniu 2019 roku. Para prowadziła również wspólnie Wendy Williams Productions, którą stworzyli w 2013 roku. Za dokumenty rozwodowe, Kevin sprzedaje swoją część firmy Wendy, co czyni ją jedynym właścicielem. Po załatwieniu wszystkich spraw, Wendy czuje się, jakby "z jej ramion spadł ogromny ciężar", powiedział nasz informator. "Chciała tego od dawna, a jej małżeństwo naprawdę ją obciążało. Posiadanie tego oficjalnie za sobą jest prawdziwą zmianą."

Oni nie żartują. Podczas grudniowego odcinka The Wendy Williams Show w 2019 roku, Wendy podziękowała swoim fanom za to, że trzymali się przy niej przez burzliwy czas w jej życiu. "Widzieliśmy już wszystko! Kocham was wszystkich, jesteście głosem w mojej głowie. Kocham moich ludzi, kocham ten show", powiedziała podczas segmentu Hot Topics. "A jeśli ci się to nie podoba, mówię o moim życiu osobistym czy cokolwiek, to zmień kanał. - Nie obchodzi mnie to. To był rok od piekła, a teraz wróciłam!" Ona przyniosła ten pozytywny efekt w 2020 roku. "Wendy naprawdę nigdy nie była lepsza i wszyscy na planie [w The Wendy Williams Show] czują jej lekkość i szczęście", zauważyło źródło. "Ciągle mówi, że żyje najlepiej, a wszyscy wokół niej czują to samo".

Jej najlepsze życie to zabawne wieczory ze swoimi sławnymi przyjaciółmi, w tym z DJ-em Boofem, DJ-em rezydentem jej show. Była również na wielu randkach z przystojnymi zalotnikami, do których często nawiązuje na antenie, z przymrużeniem oka. Stres związany z jej rozwodem, a także z tym, że prawnie wciąż jest związana z Kevinem, w końcu się skończył. Nasze źródło stwierdziło, że "Wendy dba o siebie we właściwy sposób."

HollywoodLife zwróciło się do Wendy z prośbą o komentarz na temat tej historii, ale nie usłyszało od czasu prasy.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz