Wendy Williams podtrzymuje swoją opinię, że Jennifer Lopez powinna wystąpić solo w półgodzinnym programie Super Bowl LIV! Prowadząca talk show jest otwarta na zmianę zdania, ale wątpi w to i dlatego...

Wendy Williams jest i zawsze była zwolenniczką Jennifer Lopez, dlatego też nie znalazła żadnego problemu ze swoimi komentarzami na temat półgodzinnego pokazu Super Bowl w swoim talk show, 30 września. "Wendy szaleje na punkcie JLo - jest super fanką, więc o to naprawdę chodziło", źródło bliskie Wendy, 55 lat, mówi wyłącznie HollywoodLife. "To naprawdę nie jest nic osobistego przeciwko Shakirze. To może być dosłownie każdy, kto dzieli koncert Super Bowl z JLo i Wendy rzuca cień."

Osobne źródło wyjaśniło jeszcze bardziej rozumowanie Wendy. "Trzyma się tego, co powiedziała, bo uważa, że JLo to takie wielkie nazwisko i nie potrzebuje nikogo innego, kto by z nią współpracował. Wendy po prostu nie rozumie, dlaczego NFL czuło potrzebę wyboru więcej niż jednego artysty do występu, widząc, że moc gwiazd JLo jest więcej niż wystarczająca, aby poradzić sobie z występem solo," wyjaśnia drugie źródło, dodając, że potrzeba by wiele, aby zmienić zdanie gospodarza. Niemniej jednak, "Wendy jest otwarta na występ Shakiry, która spróbuje zmienić swoje zdanie".

W zależności od kalibru występu Shakiry Super Bowl, "Wendy przyznaje, że albo zje swoje słowa, albo do nich doda", przyznaje trzeci wtajemniczony, zauważając, że Wendy wywoła reakcję na swój talk show po meczu z 2 lutego. "Będzie miała coś do powiedzenia na ten temat, gdy przyjdzie na to czas. Więc, piłka jest na boisku Shakiry, by zmienić zdanie Wendy."

Ostatecznie, gospodarz talk show uważa, że tylko wykonywała swoją pracę, jak mówi źródło. Zgodnie z obietnicą, kiedy wróciła na sezon 11, Wendy powiedziała, że nie będzie miękka na żadne gwiazdy podczas jej Hot Topics - jej słynny segment, gdzie daje jej gorąco wziąć na najnowsze wiadomości gwiazdy. "Ona po prostu kocha JLo i chciałaby, żeby to było wszystko JLo przez cały czas", dodaje źródło.

W czwartek, 26 września, ogłoszono rozdanie headlinerów Super Bowl, JLo, 50, i Shakira, 42. Pomimo pogłosek o kilku innych nazwach, w tym o Pitbullulu, który przyłączył się do tej imprezy, żaden inny artysta nie został potwierdzony na pożądanym koncercie. Super Bowl LIV odbędzie się w Miami 2 lutego 2020 roku.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz