Khloe Kardashian pomaga zawodnikom wprowadzić zdrowsze nawyki dzięki swojemu przebojowemu show Revenge Body na E! i dowiedzieliśmy się tego wyłącznie od jednego z jej trenerów!

Khloe Kardashian, 35 lat, dokładnie wie, o czym mówi, jeśli chodzi o uzyskanie gorącego ciała zemsty - wystarczy na nią spojrzeć! Po otwarciu się na własne zmagania z wagą, to ma sens tylko dla niej, aby pomóc innym w ich podróży, a ona zaciągnęła niektórych z najlepszych trenerów i dietetyków do pomocy! Simone De La Rue, 45 lat, która nazywa A-listers jak Jen Garner, 47, Reese Witherspoon, 43, i Chrissy Tiegan, 33, stała klientka, usiadła z HollywoodLife EXCLUSIVELY, aby omówić swoje doświadczenie w pracy z zawodnikami Khloe i jak można schudnąć w domu, śledząc niektóre z jej sekretów treningowych z jej treningu Body By Simone!

HL: Dlaczego twój trening działa?

Simone: "Myślę, że to działa, ponieważ kobiety odnoszą się do tego. Jest on oczywiście intensywny, więc widzisz zmiany w swoim ciele naprawdę szybko. To zabawne, więc ludzie chcą nadal wracać, to nie wydaje się być chore. A także społeczność, którą tworzymy i środowisko, które tworzymy, jest bardzo kochające i wolne od ego, i myślę, że ludzie lubią - na koniec dnia, ćwiczenie jest ćwiczeniem. Ale jeśli przychodzisz do społeczności i na zajęcia, czujesz się mile widziany, widzisz rezultaty i widzisz zmiany, i cieszysz się z tego, co robisz, to będziesz chciał kontynuować".

HL: Jak długo pracujesz z tymi zawodnikami?

Simone: "Sześć dni w tygodniu. Tak, godzinę każdego dnia. A potem przez ostatnie 8-12 tygodni, robią dwie godziny dziennie. Więc przyjdą i będą pracować ze mną i zespołem, a potem sami będą trenować przez pozostałą godzinę".

HL: Jaka jest twoja najważniejsza wskazówka dotycząca utraty wagi dla ludzi?

Simone: "Myślę, że wyznaczenie realistycznych celów. Myślę, że nawet tylko pracując nad programem, ludzie przychodzą i mówią: "Chcę zrzucić 70 funtów". To jest jak, nie, to nie jest realistyczne. I wtedy ludzie też oczekują, że będą mogli to stracić w ciągu czterech tygodni. Revenge Body to początek twojej podróży. Te 12 tygodni to dopiero początek podróży odchudzania. Musisz się ustawić, to musi być wybór stylu życia. To nie może być jak szybka naprawa. Musisz też przyjrzeć się swojemu typowi ciała. Jeśli masz duże kości, przyjrzyj się swojej genetyce i naprawdę zobacz, czy - Nie możesz oczekiwać, że będziesz wyglądać jak Kate Moss, jeśli jesteś osobą o dużych kości. Więc ma realistyczne oczekiwania i podąża za nimi. Ponieważ jeśli będziesz ćwiczyć natychmiast, trzy godziny dziennie, a pierwszego dnia całkowicie odetniesz się od diety, ustawisz się na porażkę, bo skończysz na obżarstwie jedzenia, a w końcu się zranisz. Więc tak, stawiaj sobie realistyczne cele."

Upewnij się, że dostroisz się do Revenge Body With Khloe Kardashian, która w niedzielę o 22:00 na E!, aby zobaczyć, jak Simone przemieniła Annie w zawodnika w drodze do utraty wagi. Ale w międzyczasie, możesz trenować w domu z Simone, oglądając ten łatwy samouczek wideo wypełniony krótkimi powtórkami, które gwarantują pracę rąk, nóg i rdzenia za pomocą zespołu fitness podczas logowania wszystkiego w jej aplikacji Body By Simone!

Komentarze (0)

Zostaw komentarz